O mně

Takže já jsem úplně vpoho kluk kterej má 10 let mezi moje zájmi patří: hraní GTA:)a takový blbosti jako takewon-do, Judo, Hraní na kytaru, zpěv a sedění doma u televize. :-) Jo a prosím: Napište nám... takže nedělejte si s toho srandu! Obrázky a Animace

Nejlepší obrázky pro Andělé

Chat pro zasmání:

Nemáte nainstalovaný Flash Player

Obrázky a 

návštěvnost:      <!-- weblight.cz počítadlo začátek -->
<script src= lidí
JellyMuffin.com - The place for profile layouts, flash generators, glitter graphics, backgrounds and codes
Kdo má otázky ohledně mafie nebo našeho webu, ať píše sem. Hned se mi to doručí a taky napište váš e-mail. Vtip na dnešek: Radostná zpráva pro všechny! Od 1.ledna 2006 se zlevňuje uhlí o 50%! . . . Ale pouze živočišné, aby jste se z toho zdražování neposrali! Další vtip zítra... kokotinka měsíce: http://psp-web.webgarden.cz/srandicky-2 Pošlete někomu tento soubor emailem a 111x se mu zavře a otevře CD - ROM. ANKETA logo

stáhnout mp3 ODKAZY NA WEBY Český web o sérii Gothic Český web o sérii Gothic Český web o sérii Gothic Český web o sérii Gothic Český web o sérii Gothic DOW

Katalog webů http://open.thumbshots.org/image.pxf?url=http://mafia.frajirek.cz

Poslední články

aliance H-L


aliance H-L

Aliance H-L

Kdysi před dvěma roky byla na světě Gamma založena mocná aliance zvaná H-L, což znamená svoboda.

Její prioritou vždy byla nezávislost a právo svobodně se rozhodnout.Tato aliance byla velmi mocná a prosperovala, ale pak přišla válka a oni ikdyž stáli proti přesile, odmítli se velkému impériu podvolit, neboť svoboda byla právě smyslem jejich bytí.Jejich spojenci ale nebyli stejného názoru a zradili je nepříteli.Jejich města začala být drancována a okupována a aliance H-L lehla popelem.Ale udatný Vůdce Zygma, Diplomat, Generál a Ministr vnitra Radim591 se rozhodli, že se tak snadno nevzdají a odešli do světa jenž nazvali Maubios, znovuzrození, aby mocná aliance H-L znovu povstala!

Naše aliance je nejen vojensky zaměřená, ale také se staráme o ochranu našich členů a o to aby byli u nás šťastní. Jména našich členů jsou nám stejně drahá jako jméno našeho vůdce. Naše aliance je demokraticky založená, takže se u nás o všem hlasuje (někdy až moc).

Vedení:

Vůdce: Zygma

Diplomat: Radim591

Generál: Radim591

Ministr Vnitra: Radim591

Pravidla v H-L

1.Zákaz útočení na aliance se kterýma máme mírovou dohodu.

2.Každý by měl se umět sám ubránit i bez pomoci aliance, ale pokud si zněj někdo dělá farmu nebo to bude alianční útok, musí zasáhnout aliance.

3.V útočení má každý z hráčů volnost, ale pokuď jde o nějaké aliance tak se musí nejdříve dohodnout s někým z Konzulů (Diplomat, Generál, Vůdce, Ministr)

4.Nikdo z naší aliance nesmí jednat jménem aliance (např.: moje aliance tě zničí apod.)

5.V naší alianci se musí hráči k sobě chovat slušně a k ostatním aliancím ještě slušnější.

6.Aktivita minimálně 5x týdně, s možností omluvy že jede na dovolenou.Pokud bude někdo týden neaktivní, bez omluvy, tak bude upozorněn, po dvou týdnech ho aliance přestane bránit a třetí týden bude vyhozen.

7.Pokud tyto pravidla někdo poruší, tak se sejde alianční Soud, obviněný dostane případnou surovinovou pokutu, případně omezení v alianci a vyhazov.

Pravidla v souostroví Maubios, kde sídlí Konzulové:

Jak už jsme psali, tak po zničení Gammské H-L naše aliance odešla do světa Kappa dál pokračovat, ale naši 4 Konzulové byli napadáni a měli k sobě daleko a tak je napadlo žít společně na jednom souostroví, jenž pojmenovali Maubios též.Na tomto souostroví, ale chtěli zachovat jakýsi řád, kvůli míru a klidu na tomto místě.Řád je takový:

1) Nechceme tu žádné aliance kromě spojeneckých, nemáme rádi, když si sem nějaká aliance přišoupne člena či dokonce postaví základny, aniž by s námi uzavřela mírovou dohodu a my se dohodli na nějakém společném kritériu možností našeho spojenectví a jistěže také obchodního partnerství.

2) Také tu nechceme žádné "parazity", jenž nepřispívají na pily a nebo jsou úplně neaktivní a jen se vezou a ty budeme bez slitování drancovat!

3)Prosím, dohodněte se s námi ještě předtím než založíte alianci, pokud jste na souostroví Maubios, neboť by pak někteří nedočkaví lidé mohli začít skotačit na Vašem městu

Bereme všechny členy s aktivitou minimálně 4x týdně, 500 body v celk. hodnocení a s chutí hrát.

Všichni se na Vás moc těšíme a budeme rádi, když se připojíte!

H-L- Vaše svobodná aliance
Komentáře k článku

 

Vytvořenou službou P-C.cz - Vlastní blog z vlastního PC. Mapa stránek